Військові правоохоронці Західного регіону впродовж місяця навчатимуться тактиці охорони важливих осіб та персон

Posted: 18.04.2017 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

18 квітня, група військовослужбовців Західного територіального управління Військової служби правопорядку у ЗС України розпочала навчальний курс в межах заходів міжнародного військового співробітництва. Чотиритижневе навчання проводитимуть досвідчені інструктори Військової поліції зі складу Збройних Сил Литовської республіки під керівництвом майора Рамунаса Янкаускаса.
Як зазначив заступник начальника ЗТУ ВСП полковник Андрій Федоров присутність міжнародних партнерів свідчить про те, що міжнародна спільнота активно підтримує український народ у боротьбі з ворогом.
– Зокрема, вона відображається і у проведенні курсової підготовки військових правоохоронців ЗС України за різними напрямками службової діяльності.
Також він розповів про те, що навчання відбуватиметься на базі навчального центру Військової служби правопорядку та Міжнародного центру миротворчості й безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Варто відзначити, що серед українських слухачів чимало тих, які вже мають досвід виконання завдань за призначенням під час бойових дій на сході України.
У свою чергу майор Рамунас Янкаускас розповів про те, що курс міститиме спеціальні дисципліни, які згодом дозволять українським правоохоронцям на високому професійному рівні здійснювати свої посадові обов’язки.
–    Фактично впродовж наступного місяця ми будемо розглядати питання тактичних дій під час охорони важливих осіб та персон. Колись нас цього вчили міжнародні партнери з НАТО, а тепер ми передаємо набуті знання та досвід вашим військовослужбовцям. Сподіваюся наше спілкування буде корисним для обох сторін.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s