Відтепер військових поліцейських навчатимуть у Львові

Posted: 25.04.2017 by rmclviv in Новини та події, у регіоні
Позначки:,

У Львові, в новоствореному навчальному центрі Військової служби правопорядку відбулася урочиста церемонія відкриття курсу «Застосування сили». З напутніми словами до слухачів звернулися заступник начальника Головного управління Військової служби правопорядку ЗС України полковник Василь Максименко, представники делегації військових поліцейських з Канади.Як зазначив у своєму зверненні до присутніх полковник Василь Максименко розбудова Українського війська відбувається за активної підтримки міжнародних партнерів та у відповідності до стандартів НАТО.
– Ось і канадські інструктори долучилася до литовських колег, які вже навчають наших військовослужбовців аспектам охорони важливих осіб та об’єктів. За два роки нашої співпраці реалізовано чимало вдалих задумів, а головне – створено цей навчальний центр та підготовлено кадровий ресурс, який стане фундаментом нового спеціального правоохоронного органу з підтримання правопорядку в Збройних силах України – Військової поліції. Наразі проект Закону України «Про Військову поліцію України» проходить процедури міжвідомчого погодження.
Також він розповів про те, що певна кількість слухачів, які отримають нові знання та навички в межах цього курсу залишаться інструкторами в навчальному центрі, а решта – посядуть штатні посади в структурних підрозділах служби.
Наголосив на тому, що підтримка партнерів стосується широкого спектру питань: «… це і фінансова підтримка навчального процесу, і адаптація учбових програм до реалій сьогодення. Все робиться для того слухачі, в підсумку, отримали якісну базову і фахову поліцейську підготовку».
Для того аби майбутні інструктори змогли навчати своїх підопічних адекватному реагуванню на сучасні ризики та загрози під час виконання службових обовязків вони вичатимуть низку спеціальних дисциплін. Власне, упродовж наступних тижнів шістнадцять українських правоохоронців вивчатимуть методику дій у типових та екстремальних ситуаціях під час виконання службових обовязків на мирній території та в районах проведення бойових дій, а саме – як досягається виконання законних вимог військового правоохоронця. Окрім того з ними проводитимуть заняття з тактичної медицини, питань дозованого застосування сили, досудового розслідування, тактико-спеціальних дій особового складу в складі підрозділу. Вивчатимуть також аспекти безпеки та виживання, тактику оборони, методи оборони та контролю зброї, покращать індивідуальне володіння вогнепальною зброєю.
Варто зазначити, що навчальну програму курсу було розроблено спільними зусиллями експертів Військової поліції та Департаменту розробки методично-навчальних планів збройних сил Канади та представників Військової служби правопорядку Збройних Сил України.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s