Військовослужбовці строкової служби призову «Осінь-2015» повертаються до дому

Posted: 25.04.2017 by rmclviv in Призов, краще один раз побачити
Позначки:, , ,

Сьогодні, 25 квітня, в підрозділах Західного територіального управління Військової служби правопорядку сімнадцять військовослужбовців строкової служби призову «Осінь-2015» попрощалися з наставниками та товаришами по службі. Звільнення у запас вказаної категорії військовослужбовців відбулося, зокрема, і у Львові, де п’ятеро військових правоохоронців були відзначені грамотами та листами-подяками батькам від їхніх командирів.
За словами стрільця взводу охорони солдата Артура Цибульського військова служба пролетіла, як одна мить та залишила по собі лише позитивні спогади: «… ці вісімнадцять місяців додали нових вражень та життєвого досвіду, зміцнили мене фізично, розширити світогляд та отримати нових друзів».
Варто зазначити, що в межах осінньої призовної кампанії 2015 року до підрозділів Західного територіального управління ВСП було призвано більше шістдесяти юнаків. Приємно, що майже половина з них вирішили будувати свою подальшу кар’єру саме в Збройних Силах та уклали контракт на військову службу.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s