Бійці ВСП вивчали домедичну допомогу за адаптованими стандартами ТССС

Posted: 05.05.2017 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

З особовим складом одного з відділів Західного територіального управління Військової служби правопорядку, який готується до виконання завдань за призначенням в межах антитерористичної операції проведено заняття з тактичної медицини. Під опікою досвідчених інструкторів ТССС (Tactical Combat Casualty Care) з Військово-медичного клінічного центру Західного регіону військові правоохоронці поновили знання надання допомоги потерпілим із різними видами кровотеч, ознайомилися з методикою застосування засобів надання першої медичної допомоги при пораненнях та опіках та напрацювали тактику надання допомоги при вузлових кровотечах.
За час індивідуальних та групових занять кожен військовослужбовець навчився правильно застосовувати кровоспинні джгути-турнікети типів SOFTT-W Tactical та CAT (Combat Application Tourniquet). За участі штатних санітарних інструкторів відбулися також і поетапні заняття з надання допомоги: на полі бою під час обстрілів, у зоні укриття та під час транспортування до лікарні або госпіталю. Варто зазначити, що чимало теоретичних знань та досвіду військовослужбовці отримали та перейняли напередодні від представників волонтерської організації “T-Helpers”.
Зокрема, під час домедичної підготовки вони дізналися, як потрібно накладати оклюзійні пов’язки, застосовувати назофарингеальну трубку, накладати шини при переломах, тампонувати рани, проводити евакуацію пораненого або травмованого бійця поля бою та чимало іншого.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s