У Трускавці, що на Львівщині близько шістдесяти учасникам АТО подякували за зразкове виконання військового обов’язку

Posted: 01.09.2017 by rmclviv in Новини та події, у військових медиків
Позначки:, ,

Сьогодні, 1 вересня, Заступник Міністра оборони України відвідав військовослужбовців – учасників антитерористичної операції, які проходять курс санаторно-курортного лікування на базі Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Трускавецький». Під час церемонії вручення генерал-майор Олег Шевчук подякував військовослужбовцям за особистий внесок у справу розвитку Збройних Сил України, самовідданість і стійкість проявлені під час виконання завдань за призначенням в районі проведення антитерористичної операції, вірність Військовій Присязі, зразкове виконання військового обов’язку та виявлені при цьому мужність та професіоналізм та нагородив їх нагрудними знаками “За військову службу”, “Знак пошани” та грошовими преміями.
Також, Заступник Міністра оборони України стисло розповів присутнім бійцям про стан справ, перспективи та ініціативи, які реалізувало оборонне відомство цього тижня. Зокрема про те, що 30 серпня Кабінет міністрів України схвалив зміни у грошовому забезпеченні військовослужбовців. Він також зауважив на тому, що нові розміри грошового забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб було обраховано згідно зі стандартами НАТО і вони матимуть вплив на подальше пенсійне забезпечення.
– Порядок нарахування грошового забезпечення вже давно потребував переосмислення і нарешті нам вдалося досягнути реальних результатів. Окрім того зараз працюємо над тим аби підняти на вищий рівень санаторно-курортне лікування військовослужбовців – учасників АТО. З цією метою ми проводимо низку заходів, що скеровані на те аби відновити існуючі відомчі реабілітаційні заклади та якнайшвидше ввести у стрій ті, які нещодавно перейшли під нашу юрисдикцію.

Віталій ІВАНОВ.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s