У Львові відбувся брифінг з питань подальшого розвитку Навчального центру ВСП

Posted: 19.10.2017 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

У Львові начальник Військової поліції Литовської республіки підполковник Лаімас Баліунас та начальник Головного управління Військової служби правопорядку Збройних Сил України генерал-майор Ігор Криштун обговорили перспективи розвитку та етапи формування новоствореного Навчального центру Військової служби правопорядку.
В межах робочого візиту Лаімас Баліунас ознайомився з інфраструктурою Центру, навчально-матеріальною базою та навчальним процесом українських військових правоохоронців, які опановують нові знання в межах модулю «Поліційні операції» під опікою литовських інструкторів, рівень підготовки яких високо оцінюється командним складом Головного управління ВСП ЗСУ та Навчального центру.
В супроводі українського колеги відвідав заняття зі стрільби та порядку проведення розслідування на місці події, а також взяв участь у брифінгу, який провів начальник Центру майор Олег Керницький.
Генерал-майор Ігор Криштун подякував литовському колезі за всебічну підтримку та допомогу в навчанні українських військовослужбовців.

Андрій БІЛЮГА

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s