Військові правоохоронці опановують тонкощі професії за стандартами НАТО

Posted: 23.11.2017 by rmclviv in Міжнародне співробітництво

У Львові, в новоствореному Навчальному центрі Військової служби правопорядку українські правоохоронці продовжують навчання за сприяння досвідчених інструкторів з Королівства Данія та Великої Британії. Військові поліцейські Королівства Данія в межах лекційного курсу проводять теоретичні та практичні заняття на тему: «Супроводження колон військової техніки за стандартами НАТО», а представники Великої Британії — «Утримання військовослужбовців під охороною».
Як розповідають представники міжнародних партнерів, їхній процес планування супроводу колон військової техніки, затримання військовослужбовців, обшук та утримання під охороною дуже схожий на той, що зараз запроваджено в українському війську. Однак є певні нюанси, про які інструктори й розповідають слухачам Центру і особливо акцентують їхню увагу на дотриманні прав людини (військовополонених) згідно норм міжнародного гуманітарного права під час проведення вищевказаних заходів.
Під час наступного етапу данські інструктори спільно із підопічними виконуватимуть практичну фазу, а саме — навчатимуть супроводжувати колони військової техніки в населеному пункті та за його межами, покажуть алгоритм роботи військового поліцейського на місці скоєння ДТП. Натомість, представники Великої Британії проведуть показове заняття щодо затримання військовослужбовців, їхнього супроводу та порядку утримання під охороною.

Залишити відповідь

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s