Чотирилапий бойовий брат «Сєрьога»

Posted: 19.07.2018 by rmclviv in Дописи
Позначки:, , , ,

Весь вкритий шрамами, де-не-де зі слідами зеленки. Усе це наслідки бойових поранень, які наш герой отримав під час ворожих обстрілів. Адже всього декілька тижнів тому він, разом зі своїм господарем Євгеном, обороняв Україну від російської навали і ніс службу «на нулях».Ще у 2017 році в Мар’янці до складу 54-ої бригади було умовно зараховано незвичного «добровольця» із куцим хвостом і милою мордочкою. За словами його господаря Євгена пес прийшов худим, виснаженим і дещо переляканим. Хоча він спочатку остерігався незнайомих людей, тим більше озброєних і у формі, та, зрештою, військові здобули його довіру, а він, у свою чергу, завоював їх любов.
‒ Кликали його «сєрий», так і прижилося ім’я «Сєрьога, – розповів Євген.‒ Я люблю тварин. У мирний час мав німецьку вівчарку, але, на жаль, її збила машина. Цього забрав з собою. Він з нами увесь бойовий шлях пройшов. Тож хоча тваринам не охоче дозволяють перебувати на полігоні, сказав, що без нього не поїду. Це перший чотирилапий, який прибув з батальйоном на полігон.
Пес тим часом піднімає голову і в його погляді можна прочитати: «погладь». Євген уже давно розуміє свого вихованця, тож вони зупиняються і господар легенько чухає пса за вушком. Погода сонячна, і, дивлячись на білу шерсть, помережану зеленкою, по якій переливаються промені, важко повірити, що зовсім недавно на цій же шерсті осідали курява здійнята вибухами ворожих снарядів та краплі крові від ран.
Тварини допомагають нашим військовим впоратися з депресією та переживанням і просто піднімають настрій. Усміхнене обличчя Євгена, коли він гладить пса і розповідає про своє знайомство та вже чималий разом пройдений шлях з ним, це підтверджує.
‒ Він відчуває наближення ворога і починає скавчати. Тоді ми вже знаємо ‒ скоро буде обстріл і починаємо до нього готуватися, ‒ ділиться особливостями служби Євген.
Бійці люблять і поважають свого побратима і щедро діляться з ним власними пайками.
‒ Вчора ласував печінкою, а сьогодні допомагав мені з’їсти гречку з м’ясом, – сміється Женя. – Він уже повноцінний член підрозділу, тож сьогодні переходить на покращене харчування.
«Сєрьога» разом із Євгеном та усіма членами батальйону залишиться на полігоні до кінця вересня, і потім знову на передову. ..

Яна ШЕКЕРЯК.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s