Військові опановуватимуть охоронну справу

Posted: 28.09.2018 by rmclviv in Новини та події, у регіоні
У Львові, в приміщенні Шевченківської районної державної адміністрації представники Офісу НАТО в України пан Крістофер Штаудт,  пані Марина Когут та громадської організації «Західний регіональний центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців» зустрілися зі слухачами 350-годинного курсу «Менеджмент безпеки бізнесу». Під час спілкування вони розповіли присутнім про реалізацію в Україні Програми перепідготовки колишніх військових на цивільні спеціальності впродовж останніх двох десятків років, відповіли на запитання та висловили свої побажання на адресу новосформованої навчальної групи.

Зокрема, менеджер Програми НАТО-Україна пан Крістофер Штаудт стисло розповів присутнім у залі про діяльність Альянсу в контексті підтримки громадян України, які не один рік свого життя віддали військовій службі та потребують по її завершенні профорієнтаційного скерування.
– Програма запрацювала в грудні 1999 року з відкриттям курсу вивчення англійської мови. Начальна група тоді складала лише 16 чоловік, але минуло не так вже й багато часу і на червень поточного  року ми вже випустили більше 10 тисяч слухачів, – наголосив він.
Також пан Крістофер зауважив на тому, що Програма широко представлена на усі території країни і за час її функціонування було охоплено більше шести десятків локацій.
– Цього року курси відбулися у двадцяти п’яти населених пунктах із загальною чисельністю у 850 учасників.
Натомість директор ГО «Західний регіональний центр перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців» Андрій Рой акцентував увагу на тому, що діяльність організації спрямована на те, аби полегшити перехід військовослужбовців від умов військової служби до цивільного життя.
– Необхідно зорієнтувати, підтримати їх, надати нові знання та можливість застосувати на практиці у повсякденному житті. Військова служба – це навички, які не завжди затребувані на сучасному ринку праці. Саме тому ми, за фінансової підтримки міжнародних партнерів, вже не один рік проводимо фахове перенавчання на більш мирні професії.
За його словами, зважаючи на специфіку військової служби, переважають проекти з охоронної діяльності, управління персоналом, започаткування власної справи.
–  Все залежить, звичайно, від побажань майбутніх слухачів. Наприклад, у Дрогобичі ми неодноразово проводили заняття з комп’ютерної графіки та Веб-дизайну, а у Луцьку затребуваним був напрямок ведення готельного та туристичного бізнесу.
Варто зазначити, що навчання відбувається за участі професорсько-викладацького складу на базі провідних закладів вищої освіти Західного регіону.
Слід додати, що заняття в межах вищевказаного курсу вестимуть викладачі Львівського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом, державного університету внутрішніх справ та інструктори Поліції охорони.
Віталій ІВАНОВ.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s