Служба в Українському війську – чудова можливість підвищити соціальний статус

Posted: 22.02.2019 by rmclviv in Новини та події, Ознака часу, професійне військо, реалії та перспективи

Закарпатський ОВК

Не зважаючи на непросту епідеміологічну ситуацію, що склалася в області впродовж зимових місяців поточного року спеціалісти військових комісаріатів продовжують інформаційно-роз’яснювальні заходи серед молоді краю щодо побудови військової кар’єри в Збройних Силах України та інших силових структурах.
– Під час зустрічей ми розповідаємо про позитивні зміни в освітньому процесі, які відбулися у військових закладах вищої освіти, – зазначив ТВО начальника відділу комплектування та призову (підготовки до військової служби) майор Сергій Шахлевіч. – Наші освітяни суттєво наростили та посилили матеріально-технічну базу, кардинально змінено підходи до забезпечення курсантів усім необхідним. В найближчій перспективі планується суттєво збільшити грошове забезпечення курсантів від 10000 грн. Також акцентуємо увагу на тому, що кращі слухачі мають можливість стажуватися у навчальних центрах провідних армій країн – членів НАТО.
Наразі, краяни мають можливість навчатися у таких військових закладах вищої освіти – Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, Житомирському військовому інституті імені С.П. Корольова, Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Інституті Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» та багатьох інших військових ВНЗ та військово-навчальних підрозділів цивільних навчальних закладів, детальний перелік можна переглянути у військових комісаріатах області, – зазначив офіцер.
Також він розповів про те, що на сьогоднішній день відібрано 18 кандидатів, які виявили бажання навчатися Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, Військовому інституті телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут, Військовій академії (м. Одеса), Житомирському військовому інституті імені С.П. Корольова.
Варто додати, що в усіх військкоматах Закарпатської області триває активна робота і щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом. З початку року на цей вид військової служби зголосилося більше шести десятків закарпатців. З них 41 вже розпочали військову службу, а решта – до оформлюють необхідні документи.
До речі, варто нагадати про те, що з січня 2019 року збільшено грошове забезпечення військовослужбовців ЗС України: контрактники першого року служби СВ отримали від 10200 гривень, представники десантно-штурмових військ ЗСУ – від 12000, а бійці Сил спеціальних операцій – від 15000 грн.

 

Віталій ІВАНОВ.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s