Іноземні військовослужбовці із подарунками знову відвідали підшефний дитячий будинок на Львівщині

Posted: 04.04.2019 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , , , , , ,

До Краківецького навчально-реабілітаційного центру І-ІІ ступеню, що на Львівщині, відбувся черговий візит іноземних військовослужбовців. Цього разу американські та литовські військові, які беруть участь у Міжнародній тренувальній місії JMTG-U з підготовки українських армійських підрозділів, а також капелан Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного отець Святослав Юрків привезли для вихованців досить незвичну благодійну допомогу: свійських тварин для мініферми, яка розширюється у цьому спеціалізованому навчальному закладі для дітей з вадами розвитку.
— Допомога нашому закладу, яку надають американські, а з недавнього часу й литовські військовослужбовці, вкрай необхідна, — зазначила директор навчально-реабілітаційного закладу Наталія Франків. — Вони завжди нас питають, що нам потрібно і завжди відгукуються. Почувши, що ми бажаємо створити навчальну контактну мініферму, де б діти змогли вчитися доглядати свійських тварин і таким чином отримувати необхідні знання для подальшої адаптації у самостійному житті, сержант першого класу американської армії Джон Браент загорівся цією ідеєю. Його підтримав капелан майор Тері Белл і невдовзі в нас з’явилися дві кози. А сьогодні вони передали нам дві індокачки, три курки і три вівці. Тепер наша мініферма має десять тварин.
Вона також зазначила, що ідея прищеплювати дітям із вадами розвитку любов до свійських тварин, вчити їх за ними доглядати — не нова. Таку ферму їй довелося побачити у подібному спеціалізованому закладі під час відвідин Нідерландів. Це й стало поштовхом щодо створення мініферми й в Краковці.
Окрім свійських тварин іноземні військовослужбовці привезли у Краківецький навчально-реабілітаційний центр нові подушки, ковдри, постільну білизну, рушники, дитячий одяг, іграшки та деякі продукти. І за доброю традицією присвятили кілька годин самим вихованцям: влаштували невеличкий турнір з футболу та із захопленням погралися із дітлахами.

Вадим БАКАЙ.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s