У Львові обговорили можливість матеріального стимулу для військових контрактників

Posted: 05.04.2019 by rmclviv in Новини та події

Lviv_LMR_logoНа пленарному засіданні Львівської міської ради  депутати виступили з пропозицією щодо запровадження міської програми про одноразову виплату для військових-контрактників.

Згідно з документом, надання одноразової виплати у розмірі 25 000 гривень особам, котрі проживають на території міста Львова та укладають контракт для проходження військової служби мінімум на 3 роки у Збройних Силах України, стане додатковим стимулом для проходження військової служби та значно збільшить кількість охочих служити за контрактом.

Схожу програму допомоги військовим-контрактникам практикують у Тернополі ще з 2016 року. Більше сотні тернополян, які зголосилися захищати Батьківщину у 2018 році, отримали премії від міської влади.

Зі слів народних обранців, Львів – це місто, яке поважає свої Збройні Сили. Людей, які добровільно йдуть захищати безпеку та добробут. Така допомога стане стимулом для військових, які відчувають обов’язок перед країною заради майбутнього наших дітей.

Слід додати, що запропонована Ухвала про фінансову допомогу військовослужбовцям-контрактникам вже перебуває на візуванні.

 

Володимир Скоростецький

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s