Із тридцяти тисяч ухилянтів від строкової служби Львівщини сорок відсотків мають право на відстрочки

Posted: 23.04.2019 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

В межах весняної призовної кампанії на строкову військову службу до лав Українського війська з області буде скеровано 870 громадян, – про це під час брифінгу для представників центральних та регіональних засобів масової інформації розповів військовий комісар Львівського обласного військового комісаріату полковник Олександр Тіщенко.
Інформуючи учасників заходу він зазначив, що з обласного збірного пункту до лав Збройних Сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та інших збройних формувань буде відправлено близько двох сотень призовників.
– Перш за все, вдячний тим призовникам, які добровільно з’явилися до своїх військкоматів напередодні Великодніх свят. Особливу шану висловлюю на адресу їхніх батьків, які виховали своїх дітей відповідальними, активними представниками нашого суспільна, які не ховаються за спини інших. Переконаний в тому, що вони гідно виконають громадянський обов’язок, відслужать встановлені терміни, і, загартовані армійським життя, повернуться до своїх рідних. На жаль, батьки бояться віддавати дітей до армії, бо мають хибні переконання в тому, що їх відправлять в район проведення Операції об’єднаних сил. Наголошую тому, що такого немає. Строковики на фронт не йдуть. Також нагадую, що військовослужбовці строкової служби на час служби повністю забезпечують усім необхідним за рахунок держави. Ті, хто працював до призову мають знати, що за ними зберігається попереднє місце праці і заробітна платня, – зазначив полковник Олександр Тіщенко.
Варто зазначити, що призовники, які отримали вищу освіту служать у війську один рік, а решта – півтора роки. Також юнаки, які зголосилися на строкову службу мають наступні переваги: після шести місяців строкової служби можуть укладати контракт з оборонним відомством на подальше проходження військової служби за контрактом, а через рік військової служби мають переважне право вступати до військових навчальних закладів вищої освіти.
Відповідаючи на питання журналістів військовий комісар акцентував увагу на тому, що громадяни часто-густо безвідповідально ставляться до оновлення документів у військкоматах до яких вони приписані.
– Є багато ухилянтів, які бояться спілкування з представниками військкоматів. Звертаюся до таких, які мають двоє і більше дітей, навчаються, мають право на відстрочки, мають хвороби з дитинства – прийдіть до військкомату, поновіть документи. Переконаний в тому, що з тридцяти тисяч осіб, які обліковані ухиляться від проходження строкової військової служби 40 відсотків мають право на відстрочку. Не бійтеся, знайдіть час та відвідайте військовий комісаріат, – закликав полковник Олександр Тіщенко.
Слід додати, що по завершенню першого тижня старту призовної кампанії «Весна-2019» Львівщина відправить майже 40 відсотків від планового завдання, що свідчить про свідоме ставлення молоді до служби в Українському війську. Серед районів області, які майже виконали планові завдання були відзначені Дрогобицький, Городоцький, Жовківський райони.

Відділення спеціальних кореспондентів Інформагентства Міноборони
(м. Львів)

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s