Львівському бронетанковому – 75 років!

Posted: 09.05.2019 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!, Знаменні події, свята, Ознака часу
Позначки:,

Сьогодні, трудовий колектив Львівського бронетанкового заводу урочисто святкує 75 років з дня створення. З вітальними словами до працівників, гостей та відвідувачів звернулися представники оборонного відомства, органів державної влади та місцевого самоврядування. У своїх промовах вони дякували колективу за стійкість та непохитність у часи тотального знищення вітчизняної оборонної промисловості, за самовідданість на початку війни та незгасимий ентузіазм в роботі.
Як розповів головний інженер ДП «Львівський бронетанковий завод» Герман Сметанін найвагомішими досягненнями львів’ян за минулі роки є невпинне нарощування матеріально-технічної бази, освоєння та розробка новітніх зразків броньованої гусеничної техніки.
– В даний час підприємство займається подальшою модернізацію та виконує ремонт бойових машин для потреб Українського війська. Минулого року завершено комплекс відомчих випробувань та допущено в експлуатацію універсального багатоцільового тягача БРЕМ «Лев», що призначений для проведення механічної розвідки на полі бою, проведення робіт по евакуації аварійних танків із зони дії противника тощо. Цього року плануємо пройти цим же шляхом з іншою нашою розробкою – бойовою ремонтно-евакуаційною машиною «Зубр».
Їхня особливість в тому, що вони спроектовані нашими конструкторами з нуля. При її проектуванні та виробництві використані комплектуючі не російського, а українського та західного виробництва, що суттєво вплинуло на надійність машин під час їхнього використання у важких та особливих умовах, – наголосив Герман Сметанін.
Натомість представник Центрального бронетанкового управління ЗС України полковник Олександр Гордієнко зазначив, що освоєння випуску ремонтної техніки колективом підприємства є вкрай затребуваним у військах.
– Сподіваюсь, що усі розробки львів’ян після випробувань дійдуть до військових частин для виконання завдань з ремонту та евакуації бронетанкової техніки.
В межах свята найкращих представників заводу було відзначено Почесними грамотами, відзнаками оборонного відомства.
Родзинкою свята, без перебільшення, стала експозиція зразків бронетанкової техніки, до огляду якої були запрошені усі охочі.

Віталій ІВАНОВ.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s