У Мукачеві відбулися заняття з тактичної медицини для школярок старших класів

Posted: 09.05.2019 by rmclviv in Новини та події, у військових медиків, у регіоні

В мукачівському військовому госпіталі відбулися заняття учнів 11-х класів загальноосвітніх шкіл та середніх спеціальних закладів міста з медико-санітарної підготовки за армійською програмою. До участі у вишкілі долучилися провідні спеціалісти медичної установи полковник медичної служби Володимир Дяк, майори медичної служби Михайло Чехович та Орест Купчак.
Під час навчання школярки дізналася про причини та фактори невідкладних станів, види пошкоджень та їхню класифікацію й багато іншого. Вони навчилися поводитися з індивідуальною аптечкою, а також надавати перше допомогу при пораненнях та травмах.
Під опікою офіцерів відділення реанімації, анестезіології, інтенсивної терапії капітанів медичної служби Михайла Тодікаша, Юлії Вінницької та старшого ординатора травматологічного відділення капітана медичної служби Дмитра Вінницького дівчата ознайомилися із комплексом серцево-легеневої реанімації, показаннями до її проведення, а також отримали загальні уявлення про клінічну та біологічну смерть.
Варто зазначити, що медичні спеціалісти Мукачівського військового госпіталю мають багатий лікарський досвід надання невідкладної медичної допомоги, адже не одноразово виконували обов’язки за призначенням в районі проведення Операції об’єднаних сил, починаючи з весни 2014 року.

Віталій ІВАНОВ.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s