На Львівщину після виконання завдань у районі проведення ООС повернулися воїни-зв’язківці

Posted: 10.05.2019 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, ,

Після восьмимісячного відрядження до району проведення операції Об’єднаних сил на сході України до Львова повернулися військовослужбовці полку зв’язку Повітряного командування «Захід».
Ешелон із особовим складом та військовою технікою залізницею вчасно прибув до визначеного місця розвантаження. І вже за кілька годин перші машини військової колони заїжджали у браму військової частини у постійному пункті дислокації.
А вдома вже зачекалися… Зустріти воїнів-зв’язківців зібралися представники командування ПвК «Захід», військової частини, місцевої влади, військові побратими, волонтери, рідні та близькі військовослужбовців.
Під час урочистого мітингу командир полку зв’язку полковник Юрій Красноштан подякував всім, хто повернувся з району проведення ООС, за успішне виконання бойових завдань та вручив заохочувальні відзнаки кращим військовослужбовцям, а також від імені вищого командування оголосив подяки місцевим волонтерам, які упродовж усього часу російської агресії, постійно надавали допомогу військовій частини.

Вадим БАКАЙ.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s