Українські миротворці відбули на чергову – ювілейну – ротацію до ДР Конго

Posted: 23.05.2019 by rmclviv in ВАЖЛИВО!!!, Миротворчість, Новини та події, у регіоні
Позначки:, ,

23 травня, на базі одного з військових формувань Повітряного командування «Захід» ПС Збройних Сил України відбулися урочисті проводи ювілейної – десятої – ротації особового складу 18 окремого вертолітного загону, що виконує завдання у складі Місії ООН в Демократичній Республіці Конго з грудня 2012 року.
На заході були присутні представники профільного виду ЗС України, повітряного командування «Захід», журналісти центральних та регіональних ЗМІ, рідні та близькі миротворців.
Благословив військовослужбовців на добру справу капелан Мар’ян Сеник. До привітань українських миротворців долучилися також учні навчальних закладів Львівщини, які подарували нашим воїнам образотворчі обереги. А творчий десант відомих галицьких виконавців, що вже не перший рік відвідує військові гарнізони краю під опікою 58 будинку офіцерів, подарував присутнім тепле музичне вітання.
Варто зазначити, що усі військовослужбовці цієї ротації під командуванням льотчика першого класу полковника Івана Шоломія є учасниками бойових дій з російськими окупантами.
У далекій африканській країні військовослужбовці виконуватимуть задання за призначенням упродовж щонайменше шести місяців.
За цей час українські екіпажі вертольотів Мі-24 та Мі-8 вестимуть повітряну розвідку, патрулюватимуть визначені території, забезпечуватимуть повітряну підтримку дій наземних підрозділів військ Місії ООН тощо.

Віталій ІВАНОВ.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s