У Львові митці підтримали родини загиблих воїнів АТО

Posted: 23.05.2019 by rmclviv in Новини та події

IMG_0205Під час концерту у Львівському державному палаці культури митці збирали кошти та створювали гарний настрій для членів родин військовослужбовців, які загинули під час проведення Антитерористичної операції на Сході України. Ініціатива проведення такого благодійного дійства належить Благодійному Фонду родин загиблих Героїв України «Сумна Квітка», який очолює вдова загиблого офіцера ЗСУ Олена Круглікова.

  • Наш фонд створений у 2017 році. І з того часу ми докладаємо максимум зусиль для того, щоби родини бійців, які загинули у боротьбі за Україну, отримували належну підтримку, – говорить Олена Круглікова. – Концерт, який ми влаштували, присвячений до Дня матері. І має назву «Усе починається з мами». Ми хотіли подякувати матерям, які виховали синів справжніми бійцями і захисниками, що поклали власне життя на вівтар боротьби за нашу державу. Також, ми ставили собі мету й зібрати кошти для підтримки дітей загиблих. Усі зібрані гроші підуть на облаштування літнього відпочинку у таборах патріотичного виховання ГО «Гайдамацька Січ» та Спілка Української Молоді у Карпатах.

До проведення концерту долучились такі відомі виконавці, як акапельна українська формація «Пікардійська Терція», заслужений артист України Зеновій Гучок, вокально-інструментальний ансамбль «Ватра», співачка та волонтер Софія Федина. Окрім них, власну творчість презентували фокальні та танцювальні аматорські творчі колективи з усієї  Львівщини. Зокрема, дитячий танцювальний колектив 58 Будинку офіцерів «Левеня».

Слід додати, що гостями концерту, окрім 210 членів родин загиблих воїнів, стали також й представники української діаспори з Великої Британії, Шотландії, Австралії та Канади. Крім того, англійці з українським корінням Ігор та Слава Маделюс були ще й модераторами концертної програми.

Зі слів організаторів концерту, культурна подія досягла мети. За дві години вдалось зібрати понад 10 тисяч благодійних внесків. Крім того, професійні артисти, квитки на концерти яких також коштують чимало, відмовились від гонорарів і свої виступи здійснили безкоштовно.

Володимир Скоростецький

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s