Івано-Франківщина зустрічала воїнів славетної 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс»

Posted: 13.06.2019 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , ,

Сьогодні, 13 червня, Прикарпаття урочисто зустрічало воїнів славетної 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». На центральну площу мальовничого міста Коломия що в Івано-Франківській області, прийшли сотні людей, очільники міста, району та області, представники духовенства. Особисто привітав бійців командувач ОК Захід генерал-лейтенант Олександр Павлюк.
Це вже була третя ротація воїнів бригади в район проведення АТО-ООС. Цього разу «Едельвесам» доручили оборону однієї з найважчих ділянок: Кримське, Новотошківка, Жолобок. Щодня російсько-терористичні війська обстрілювали позиції прикарпатців з важкого озброєння, забороненого Мінськими домовленостями. Сотні тон вбивчого ворожого металу не зламали, а лише загартували дух наших воїнів. І найкращим показником цього стали численні нагороди від Президента України, Міністра Оборони України, керівників області та духовенства.
Звичайно не обійшлось без втрат. За час цієї ротації навічно у списки частини занесено прізвища десяти славетних синів України. Вони втратили своє життя, але не віддали ворогу жодного клаптику української землі.
– Ми горді тим, що служимо в такій бригаді, – наголосив командир бригади ГеройУкраїни. полковник Василь Зубанич. – Я хочу, щоб вся громада, яка підтримувала нас на фронті знала – ми стояли, стоїмо і будемо стояти на захисті Батьківщини. Нам не потрібно нічого крім нашої перемоги, і ми здобудемо її.
Відразу після урочистостей бійці бригади отримали заслужені відпускні квитки. Через певний час вони знову повернуться до своєї бригади аби разом, після ретельної підготовки, вийти в район проведення ООС, де зі зброєю в руках захищатимуть незалежність України.

Тарас ГРЕНЬ,
Вадим БАКАЙ

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s