Львівщина на 100 % завершила весняний призов громадян на строкову військову службу

Posted: 18.06.2019 by rmclviv in Новини та події
Позначки:, , , , ,

Сьогодні, 18 червня, у Львівському обласному військовому комісаріаті для представників засобів масової інформації Львівщини відбувся брифінг за участі Львівського обласного військового комісара полковника Олександра Тіщенка з питань підбиття підсумків весняного призову громадян на строкову військову службу.
— Цьогорічна призовна кампанія на строкову військову службу пройшла організовано, Львівщина, незважаючи на деякі труднощі, справилася із плановим завданням на 100 відсотків, — зазначив Львівський обласний військовий комісар полковник Олександр Тіщенко. — Користуючись нагодою хочу через засоби масової інформації подякувати всім свідомим громадянам Львівської області, які не чекаючи повісток з’явилися у військових комісаріатах, а деякі навіть приїхали з-за кордону, щоб виконати свій громадянський обов’язок.
Він повідомив, що навесні 2019 року на Львівщині підлягало призову на строкову військову службу близько 22,5 тис. громадян віком від 20 до 27 років. З них лише 35% прибули на призовні комісії, решта призовників проігнорували виклик до військкоматів і вважаються ухильниками від проходження строкової військової служби.
Львівський облвійськком також розповів, що значно ускладнила хід цієї призовної кампанії комплектація команд до підрозділів Десантно-штурмових військ, Національної гвардії України, частин центрального підпорядкування, Президентського полку тощо, що склало більшу частину планового завдання по області. Як відомо до кандидатів у ці елітні сили висуваються жорсткі вимоги, зокрема, міцне здоров’я, визначений зріст, відсутність на шкіряних покровах тіла татуювань та родимих плям тощо.
Не обійшлося й без оформлення кримінальних справ на злісних ухильників від призову на строкову військову службу. Цього разу таких 14. Серед них один призовник втіх з обласного збірного пункту, решта всіма способами намагалися уникнути відправки у війська.
Полковник Олександр Тіщенко серед кращих назвав райони Львівщини, де призовна кампанія відбувалася організовано та без зривів, серед них Жовківський, Дрогобицький, Бродівський, Буський, Стрийський, Самбірський, Кам’янка-Буський, Радехівський, Пустомитівський райони, у місті Львові Личаківський та Сихівський райони. Серед гірших, які працювали на межі зриву призову, опинилися Старосамбірський та Яворівський райони, у місті Львові Галицький, Франківський та Шевченківський райони.
— Цієї весни також відзначалася слабка робота органів місцевої влади та місцевого самоврядування щодо організації призову громадян на строкову військову службу. Вони майже не надавали допомогу, все доводилося робити силами працівників військкоматів, хоча згідно законодавства призов мають забезпечувати саме органи місцевої влади та самоврядування, — зауважив Львівський обласний військовий комісар.
На завершення брифінгу полковник Олександр Тіщенко зазначив, що свідомість та патріотизм громадян Львівщини щороку зростає. Це у значній мірі відбивається на якості призовних кампаній, і висловив сподівання, що наступна осіння призовна кампанія, яка розпочнеться 1 жовтня, також пройде організовано та без зривів.

Вадим БАКАЙ.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s