Сьогодні, 17 липня, з 12.00 до 13.30 год. на площі біля Львівського Національного Академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької для гостей та жителів міста Лева виступив військовий оркестр 194-го понтонно-мостового полку Державної спеціальної служби транспорту Міністерства Оборони України.
Одразу після повернення з міжнародних фестивалів військової музики «Festival de Musiques Militaire Albertville 2019», що проходив у Франції, та «Sondeborg International Military Tattoo», що проходив у Данії, військовий оркестр 194-го понтонно-мостового полку виступив у центрі Львова, де останній раз був у 2007 році. Колектив оркестру є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів, дипломантом фестивалів військових оркестрів Європи.
Жителі та гості міста тепло зустріли виконавців. Площа перед Оперним театром була заповнена вщент.
— Так як я сам випускник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного велика кількість членів оркестру із Західної України, ми вирішили по дорозі у Дніпро виступити у серці Галичини. Звичайно, без дозволу міської адміністрації ніякі заходи на площі перед Оперним театром проводити не можна, у цьому нам допомогло управління першої бригади Державної спеціальної служби транспорту Міністерства Оборони України, – розповідає начальник оркестру, полковник Богдан Задорожній.
У репертуар оркестру входять як і національні українські, так і зарубіжні пісні. Під час виступу глядачі мали нагоду побачити декілька мізансцен з гумористичним відтінком, послухати солістку оркестру Вікторію Брехар, відчути на собі майстерність диксиленду «Джокер», насолодитися злагодженою музикою та поєднанням співу та танців.
— Наш оркестр досить молодий, 20 років. До колективу входять 35 людей, склад постійно оновлюється. На жаль, сьогодні ми показали не повну програму, через замалий розмір площі. Не вдалося виконати наше 15хвилинне дефіле, — коментує заступник начальника оркестру, військовий диригент, майор Іван Шерстюк.
Через поєднання військової строгості, дисципліни, злагодженості та гумору колектив швидко завоював прихильність львів’ян. Глядачі виконували «Червону руту» разом із солісткою, підтанцьовували у тон оркестру. Під час виконання соло на трубі, оркестранти запросили дівчат до повільного танцю.
Закінчився концерт виконанням авторської пісні майора Івана Шерестюка «Армія з народом», а вдячні глядачі подарували квіти дівчатам з оркестру.
Далі колектив вирушає у Дніпро, а потім у пункт постійної дислокації і в довгоочікувану, після тривалих гастролей в Україні та за кордоном, відпустку.

Яна ШЕКЕРЯК

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s