У Львові учасникам бойових дій надали уже 32 тисячі послуг, серед яких є юридичні, психологічні та соціальні

Posted: 18.07.2019 by rmclviv in Дописи
Позначки:, , , , , ,

З січня 2016 року у Львові працює Центр надання послуг учасникам бойових дій, що є комунальним закладом Львівської міської ради й працює з жителями Львова, прилеглих до нього населених пунктів Брюховичів, Рудного та Винників. Зараз заклад підпорядковується Управлінню соціального захисту Департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Від часу свого заснування у Центрі відвідувачі отримали уже 27 тисяч інформаційних, 3 тисячі юридичних і 2300 психологічних послуг.
Персонал Центру налічує близько 20-ти працівників, здебільшого фахівців із соціальної роботи, є також кваліфіковані юрист та психолог.
— У нашому Центрі персонал працює за принципом рівний-рівному,тобто працівники мають відношення до війни на сході України, — розповідає фахівець Центру по роботі із громадськістю Марія Прихід. — Наприклад, чоловіки, які у нас працюють, всі ветерани АТО, жінки — дружини учасників бойових дій. Серед них також є члени сімей загиблих.
Центр має три основні напрямки роботи: юридична консультація, психологічна підтримка і соціальна допомога (соціальні виплати). По кожному з цих напрямків учасники бойових дій можуть отримати консультації. Також тут їм допомагають у працевлаштуванні, приймають заявки на вироблення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та на виготовлення ID-карток для учасників АТО, які потім опрацьовують щосуботи у ЦНАПах без додаткових черг, і надають інформаційну підтримку ветеранам, що відкрили свій бізнес.
Окрім уже зазначених послуг у приміщеннях Центру для учасників бойових дій та членів їх сімей часто проводяться різноманітні лекції та тренінги. організовуються туристичний відпочинок у парках міста на кшталт «Тверезої гулянки на Погулянці», а також заходи зі святкування Дня Захисника Вітчизни «Під твоїм покровом».
Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій відкритий для співпраці з іншими організаціями та установами й підтримує ініціативи та проекти створені для допомоги ветеранам російської війни проти України та їх сім’ям.

Яна ШЕКЕРЯК

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s