Львівські десантники покращують фахову компетентність

Posted: 25.07.2019 by rmclviv in Новини та події, у регіоні

Цими днями військовослужбовці 80-ї окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗС України беруть участь в заняттях з бойової підготовки, що відбуваються на базі Яворівського полігону. Впродовж польового виходу вони набуватимуть нових знань, вмінь і навичок, що є вкрай необхідними для якісного вирішення бойових завдань та підтримання встановленої бойової готовності. До навчального комплексу включено заняття з тактико-спеціальної, спеціальної, вогневої, тактичної підготовки тощо.Як розповів заступник командира бригади підполковник Олег Баляс якісна підготовка десантника – запорука виживання на полі бою та блискавичного виконання поставлених перед ним завдань.
– Важливість систематичних занять з бойової підготовки й постійного контролю рівня індивідуальної підготовки кожного бійця-десантника доведена в бойових умовах та продиктована активністю залучення особового складу до виконання завдань у районі проведення Операції об’єднаних сил. Тому прагнемо якомога ефективніше використати час, що відведений на польову виучку та залучити до навчання максимальну кількість особового складу, — наголосив підполковник Олег Баляс.
За його словами левову частку навчального часу відведено інструкторсько-методичним та практичним заняттям з вогневої підготовки згідно нового Курсу стрільб. Під опікою досвідчених інструкторів бригади військовослужбовці не лише поновлюють знання з питань дотримання заходів безпеки та правил поводження зі зброєю, а й ознайомлюються та практично виконують прийоми швидкісної стрільби тощо.
Власне, військовослужбовці вчаться вірно готуватися до стрільби: займати стійке положення, швидко виконувати заряджання зброї. Опановують методику виконання пострілу: установлення прицілу та перевідника на потрібний вид вогню; аспекти прицілювання, спуску курка та утримання зброї при стрільбі; негайне припинення стрільби (повне та тимчасове) з різних положень тощо. Також відпрацьовують практичні вправи ведення стрільби з різних положень, елементи швидкісного перезаряджання, усунення затримок, внесення вірних поправок під час ведення вогню зі штатної стрілецької зброї.
В межах занять десантники опановують, з-поміж інших дисциплін, й ази надання першої медичної допомоги на полі бою під вогнем противника та вивчають нюанси мінно-вибухової справи.

Віталій ІВАНОВ, «АрміяInform»

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s