У Львові волонтери зі школи англійської мови «MyEnglish» спільно із Львівським центром надання послуг учасникам бойових дій започаткували безоплатні курси для учасників АТО/ООС та їхніх дітей.
Школа англійської мови «MyEnglish» функціонує у Львові вже четвертий рік. У вересні минулого року власниця школи Олена Яцик разом із своєю однодумницею Роксаною Блавацькою вирішили запропонувати волонтерську підтримку Центру надання послуг УБД в організації курсів англійської мови у якості допомоги дітям загиблих воїнів АТО та учасникам бойових дій з інвалідністю, зокрема візочникам. У Центрі на таку пропозицію згодилися охоче.
— Так як ми не можемо безпосередньо брати участь у захисті нашої держави проти російської агресії, але є бажання допомогти людям, які віддають своє життя і здоров’я за Україну, вирішили безоплатно навчати англійській мові дітей учасників АТО, — коментує Олена Яцик. — Це наш внесок у загальну перемогу у війні.
Зараз працівники «MyEnglish» працюють над розширенням спектру своїх послуг, зокрема, навчати дітей не лише загиблих воїнів, а й всіх пільгових категорій. Прийом заявок на курси уже розпочався, а початок занять запланований з серпня.
Так само, окрім групи хлопців-візочників з 1 серпня запланований набір на курси учасників бойових дій інших категорій. Цей проект, на разі, обдумується, адже є потреба створення груп із вивчення професійної англійської (IT-сфера, юриспруденція, тощо), залежно від пропозицій. У школі також навчаються багато дорослих на комерційній основі із різним рівнем володіння англійської. За потреби, викладачі школи можуть взяти по декілька учасників бойових дій на безоплатне навчання у кожну групу в залежності від рівня англійської мови.
Заняттядля хлопців на візках проводяться два рази на тиждень безпосередньо у приміщенні Львівського центру надання послуг УБД. Інші групи, включно з дітками, займаються у приміщенні школи «MyEnglish».
— Діти відвідують заняття два рази на тиждень упродовж всього навчального року. Тут для них створені усі умови: тематично розмальовані стіни, просторі приміщення, спеціальна література й кваліфіковані працівники, — продовжує пояснювати Олена Яцик. — Є окремі групи дітей учасників АТО, яких ми навчаємо на волонтерських засадах, проте, в залежності від обраного графіку, групи можуть бути змішаними. Ми пояснюємо іншим діткам, що у їх «однокласників» батьки загинули на війні. І вони все розуміють. Ніяких труднощів у спілкуванні не виникає. Окрім того, раз на два тижні для всіх дітей школи проводиться «тімбілдинг» — цікавий тренінг чи майстер-клас з частуванням опісля й екскурсією. Це згуртовує колектив, усі розуміють проблеми одне-одного, — зазначила вона.
Зараз Центр надання послуг УБД вже прийняв на курси англійської більше 40 заявок від дітей учасників АТО.
Окрім того, два рази на тиждень у Центрі діє окремий курс — розмовний клуб з носієм мови «SpeakingClubwithJim», для участі у якому потрібно добре володіти розмовною англійською мовою.

Яна ШЕКЕРЯК.

Напишіть відгук

Please log in using one of these methods to post your comment:

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s